19.11.2023 r. – Świętulanka dla dzieci

Fundacja „Bądźcie jak dzieci” zaprasza 19 listopada br. na stoisko przy wyjściu z kościoła po mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13:00 gdzie będzie można kupić Świetulankę św Michała Archanioła.

Świętulankę uwielbiają dorośli i dzieci.

Zabawka jest edukacyjna, dzięki niej dziecko poznaje otaczający je świat duchowy. Zabawka ma wszystkie atrybuty św. Michała Archanioła: miecz ognisty, który oddziela dobro od zła, tarczę z wyhaftowanym napisem: “Któż jak Bóg” (czyli Mi-Cha-El), zdejmowany hełm, odpinane skrzydła. Archanioł jest w stylizacji wojownika rzymskiego, który nigdy nie opuszczał pola bitwy.

Do każdej Świętulanki dołączona jest malutka książeczka z historią walki jaką św. Michał Archanioł stoczył w niebie.

Fundacja BĄDZCIE JAK DZIECI powstała w 2020 roku. Ewangelizujemy dzieci przez zabawę. Pragniemy wprowadzać ich w cudowny świat Świętych, by stawali się Oni przyjaciółmi dzieci na całe życie.

Fundacja przekazuje Świętulanki w ramach pozyskanych na ten cel środków dzieciom chorym. W tym roku ponad 100 dzieci na oddziałach szpitalnych mogło poznać niebiańskiego wojownika. Fundacja organizuje konkursy ewangelizacyjne dla najmłodszych z cyklu: Namaluj św. Michała Archanioła.

Zapraszamy do wspierania naszych dzieł poprzez zakup Świętulanki. Więcej na stronie www.bjd.org.pl

Olga Dusza , Prezes Fundacji Bądźcie jak dzieci