Ministranci i lektorzy

Życie każdego dobrego ministranta polega na pobożnym uczestnictwie w Mszach Świętych, a także na spotykaniu się na zbiórkach, wspólnych wyjściach i wyjazdach, rekolekcjach oraz na innych atrakcyjnie spędzanych chwilach.

Zastanów się! Wstępując do naszego grona, zyskasz nowych kolegów – a może spotkasz tych, których już dobrze znasz. Zyskasz także coś więcej – bliskość Chrystusa, któremu odtąd będziesz służyć. Pan Jezus w sposób szczególny będzie z Tobą – to On Ciebie wybiera z grona wielu kandydatów – Twoich rówieśników.

Porozmawiaj ze swoimi Rodzicami. Jeśli będziesz chciał zostać ministrantem, przyjdź na spotkania w soboty o godz. 10.30 w Kanonii (koło kościoła) lub skontaktuj się bezpośrednio z Ks. Michałem.