Wspólnota Młodych

Przyjaciele Oblubieńca – to wspólnota młodych, która formuje się przy parafii pw. św. Anny na Wilanowie. Współtworzą ją zarówno studenci jak i osoby pracujące. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy spotkali Pana Boga w swoim życiu i pragną każdego dnia poznawać Go jeszcze bardziej. Charakteryzuje nas zapał, radość i otwartość, ale także głębokie pragnienie, aby zapraszać Jezusa do każdej z przestrzeni naszego życia.

Na spotkaniach modlitewno-formacyjnych, które odbywają się raz w tygodniu, w każdą środę,  wspólnie modlimy się, dzielimy naszym życiem oraz tym, co Pan Bóg uczynił nam poprzez przerabianą formację, a także słuchamy konferencji i rozważamy Słowo Boże.

Jeśli Ty także pragniesz doświadczyć żywego Kościoła, spotkać młodych ludzi z wartościami, a przede wszystkim rozkochać się w Miłości – dołącz do nas!

Spotkania formacyjne odbywają się w środy o godzinie 19.00 w salce parafialnej.

Zapraszamy!

Wsp_Obl_01