WSPÓLNOTA MŁODYCH

Wspólnota Młodych – to wspólnota Przyjaciół Oblubieńca, która formuje się przy parafii pw. św. Anny na Wilanowie już od kwietnia ubiegłego roku. Współtworzą ją zarówno studenci jak i osoby pracujące. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy spotkali Pana Boga w swoim życiu i pragną każdego dnia poznawać Go jeszcze bardziej. Charakteryzuje nas zapał, radość i otwartość, ale także głębokie pragnienie, aby zapraszać Pana Jezusa do każdej z przestrzeni naszego życia.

Na spotkaniach modlitewno-formacyjnych, które odbywają się raz w tygodniu wspólnie się modlimy, dzielimy się naszym życiem oraz tym, co Pan Bóg uczynił nam poprzez przerabianą formację a także słuchamy konferencji wygłaszanych przez zapraszanych gości z innych wspólnot Przyjaciół Oblubieńca z Warszawy i Lublina.

Jeśli Ty także pragniesz doświadczyć żywego Kościoła, spotkać młodych ludzi z wartościami a przede wszystkim rozkochać się w Miłości – dołącz do nas.

Spotkania formacyjne rozpoczynają się w środy o godz 19.00 w Dzwonnicy.

Zapraszamy!

Wsp_Obl_01