Rodzina Radia Maryja

Rodzina Radia Maryja to wspólnota słuchaczy Radia Maryja oraz osób identyfikujących się z poglądami prezentowanymi w tej rozgłośni. Na strukturę Rodziny Radia Maryja składają się m.in. Biura, Koła Przyjaciół, Koła Młodzieżowe oraz Podwórkowe Kółka Różańcowe Dzieci. Działają one przy parafiach za zgodą proboszcza.

Obecne są zarówno w Polsce jak i zagranicą. Statut Rodziny Radia Maryja zatwierdzony został przez Konferencję Episkopatu Polski w maju 2006 r. Od 1997 r. Fundacja „Nasza Przyszłość” wydaje miesięcznik „Rodzina Radia Maryja”.

W naszej parafii spotkania odbywają się w trzecią środę miesiąca

na Mszy św. o godz. 18.00 i później ok. 19.00 w Kanonii.

W naszej parafii spotkania odbywają się w trzecią środę miesiąca

na Mszy św. o godz. 18.00 i później ok. 19.00 w Kanonii.