Komunikaty duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 19 września 2021 rok

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po Nieszporach modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W zeszłą niedzielę na tacę przeznaczoną na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie zebraliśmy 7770,- PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. W niedzielę, 26 września, o godz. 15.00. zostanie odprawiona uroczysta Msza św., po której odbędzie się harcerski apel oraz wspólne złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą akcję „Wilanów”. Po apelu w Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3 spotkają się członkowie Społecznego Komitetu Opieki nad Grobami Poległych Żołnierzy Batalionów ZOŚKA i PARASOL, goście oraz harcerze biorący udział w apelu.

4. Katolicka szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży rozpoczyna działalność na terenie Wilanowa. Informacje o szkole są dostępne na stronie www.setonenglish.pl

5. Parafialny Ośrodek Wsparcia Najuboższych zawraca się z prośbą do osób, które mogą podarować rower dla chłopca 11lat, koła 12 cali.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

• we wtorek, 21 września, święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
  • w czwartek, 23września, wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym rodzinnym i zawodowym.