Komunikaty duszpasterskie – XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2019 rok

1. Nabożeństwo uwielbienia zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Jak każdego roku pomagamy najuboższym rodzinom z naszej parafii w przygotowaniu dzieci do nowego roku szkolnego, dlatego przed kościołem prowadzimy zbiórkę ofiar na ten cel.

3. W następna niedzielę, 1 września br., przypada 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Msza św. w intencji poległych w obronie Ojczyzny zostanie odprawiona o godz. 13.00.

4. Uroczysta Msza św. w 336. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej zostanie odprawiona w naszym kościele, w czwartek 12 września, o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja Ks. Biskup Rafał Markowski. W czasie Mszy św. modlić się będziemy za naszych parafian i wszystkich mieszkańców Wilanowa. Zapraszamy do licznego udziału w uroczystości.

5. W naszej parafii zostaną odprawione kolejne już Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje rozpoczną się 7 października, a zakończą 2 grudnia br. W tym okresie odbędzie się 11 spotkań, które poprowadzi ks. Tomasz Lis wraz ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym. Rekolekcje adresowane są do młodzieży i dorosłych.
Więcej informacji na stronie oraz facebooku naszej parafii.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

• w poniedziałek, 26 sierpnia, uroczystość NMP Częstochowskiej,
  • we wtorek, 27 sierpnia, wspomnienie św. Moniki,
  • w środę, 28 sierpnia, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła,
  • w czwartek, 29 sierpnia, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.