Komunikaty duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 roku

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się o godz. 11.30.

3. W sobotę, 23 czerwca br., o godz. 18.30. zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na grilla. Centrum Kultury Wilanów zapewni dobrą zabawę.

4. Wspólnota Woda Życia zaprasza na Marsz Uwielbienia, który odbędzie się w niedzielę 17 czerwca w parafii Opatrzności Bożej w Wilanowie. Wydarzenie rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 w Świątyni, następnie marsz przejdzie ulicami Hlonda i Klimczaka, a zakończy się przy ulicy Kieślowskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich do radosnego uwielbienia Jezusa.

5. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w czwartek, 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,

– w niedzielę, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Bartłomiej Kamil Cieśla, kawaler z parafii tutejszej

Katarzyna Radzka panna z parafii św. Mateusza w Dawidach

– zapowiedź II.

Dariusz Łukasz Sokół, kawaler z parafii tutejszej

Bogumiła Sylwia Banasiak, panna z parafii św. Benona w Broniszewie

– zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.