Komunikaty duszpasterskie – Święto Chrztu Pańskiego – 9 stycznia 2022 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Od poniedziałku rozpoczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Odwiedzimy rodziny osób, której wcześniej zgłosiły chęć przyjęcia księży w swoim domu. Poszczególne rodziny będą indywidualnie informowane o terminie wizyty.

3. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz fundacji parafialnej „Fundacja Ecclesia Villanovensis” – numer KRS: 0000331641. Na stronie internetowej parafii udostępniliśmy program do bezpłatnego rozliczenia podatku. Przypominamy, że nasza Fundacja poza działalnością charytatywną zajmuje się utrzymaniem zabytkowych obiektów znajdujących się na terenie naszej parafii.