Nasz chór „Sanctae Annae” śpiewał w Archikatedrze Warszawskiej

28 lutego 2020 r. w Archikatedrze Warszawskiej nasz chór parafialny „Sanctae Annae” zapewnił oprawę muzyczną podczas Mszy św., której  przewodniczył bp. Rafał Markowski.

Mieszkańcy Warszawy jak co  miesiąc modlili się w archikatedrze o owoce zbliżającej się beatyfikacji Prymasa Wyszyńskiego. Wcześniej przeszli ulicami Starówki w niezwykłej Drodze Krzyżowej, w czasie której rozważania „głosił” sam Prymas Tysiąclecia.

Rozważania odtwarzane były z archiwalnych nagrań, zgromadzonych przez Instytut Prymasowski. Dzięki temu zabiegowi głos pamiętnego Prymasa Tysiąclecia mógł ponownie zabrzmieć w murach Starego Miasta w  Warszawie.

Droga Krzyżowa została zakończona w Archikatedrze podjęciem i uroczystym wprowadzeniem odrestaurowanego Cudownego Krucyfiksu z Kaplicy Baryczków.
???