Komunikaty duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020 rok

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po nieszporach modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Msza św. w intencji członków Bractwa Adoracyjnego, o liczne powołanie do bractwa i księży posługujących Bractwu, zostanie odprawiona w czwartek, 19 listopada o godz. 17.00.

3. W następną niedzielę, 22 listopada obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00., przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Jezusowemu.

4. Zapraszamy na rekolekcje BIBLIA O FINANSACH, które odbędą się on-line w sobotę, 28 listopada br. Podczas rekolekcji będzie można poznać zasady Bożej ekonomii i zapisać się na kurs finansowy, aby nauczyć się zarządzać finansami po Bożemu. W naszej parafii kursy finansowe organizowane są od kilku lat. W tym roku ze względu na pandemię kurs będzie prowadzony on-line. Więcej informacji o tematyce rekolekcji i jak się na nie zapisać, znajduje się za stronie parafii i parafialnym profilu Facebooku.

5. W tym tygodniu, przypadają następujące święta liturgiczne:

• we wtorek, 17 listopada, wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
  • wśrodę, 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kuzkówny, dziewicy i męczennicy,
  • w piątek, 20 listopada, wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
  • w sobotę, 21 listopada, wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.