Komunikaty duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 rok

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po Nieszporach modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2, Od 7 października br. rozpocznie się kurs przedmałżeński dla narzeczonych „Radość i Nadzieja”. Spotkania będą odbywałby się w środy o godz. 19.00. w Dzwonnicy. Więcej informacji o kursie znajduje się na parafialnej stronie internetowej w zakładce Sakramenty-Małżeństwo.

3. Rozpoczynamy przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania. Kandydatów zapraszamy na spotkanie organizacyjne w czwartek, 1 października, o godz. 19.30. w kościele.

4. W zeszłą niedzielę na tacę przeznaczoną na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie zebraliśmy 5328 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Siostry katechetki z naszej parafii organizują pielgrzymkę do Gietrzwałdu dla dzieci i rodziców. Pielgrzymka jest zaplanowana na sobotę, 26 września. Zgłoszenia przyjmują siostry katechetki po Mszy św. o godz. 11.30.

6. W dniu dzisiejszym zapraszamy na kiermasz owoców i soków naturalnych, który ma miejsce przed dzwonnicą.

7. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

• w poniedziałek, 21 września, święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty,
  • w środę, 23września, wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym rodzinnym i zawodowym.