Komunikaty duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła – 19 sierpnia 2018 roku

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Jak każdego roku pomagamy najuboższym rodzinom z naszej parafii w przygotowaniu ich dzieci do nowego roku szkolnego, dlatego w następną niedzielę, i niedzielę 2 września przed kościołem, przeprowadzimy zbiórkę ofiar na ten cel.

3. Uroczysta Msza św. w 335. rocznicę Wiktorii Wiedeńskiej zostanie odprawiona w naszym kościele, w środę, 12 września, o godz. 18.00. Mszy św. przewodniczyć będzie Jego Ekscelencja Ks. Biskup Piotr Jarecki. W czasie Mszy św. modlić się będziemy za naszych parafian i wszystkich mieszkańców Wilanowa. Zapraszamy do licznego udziału w uroczystości.

4. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w poniedziałek, 20 sierpnia, wspomnienie św. Bernarda, opata i Doktora Kościoła,

– we wtorek, 21 sierpnia, wspomnienie św. Piusa X, papieża,

– w środę, 22 sierpnia, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, królowej,

– w piątek, 24 sierpnia, święto św. Bartłomieja, Apostoła.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.