Komunikaty duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2019 rok

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po Nieszporach modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  2. Na terenie Muzeum Pałacu Króla Jana III prowadzona jest akcja honorowego oddawania krwi.
  3. Centrum Kultury Wilanów i nasza parafia serdecznie zapraszają na „Koncerty letnie u św. Anny”. Dziś o godz. 19.00. w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki klasycznej w wykonaniu Martyny Kępińskiej – wiolonczela i Natalii Knyziak – organy. Wstęp wolny.
  4. W tym roku uroczystość patronalną naszej parafii – wspomnienie liturgiczne św. Anny, Matki Najśw. Maryi Panny – obchodzić będziemy w niedzielę 28 lipca. Zachęcamy wszystkie wspólnoty parafialne i służbę liturgiczną do licznego udziału we Mszy św. o godz. 13.00. i w procesji Eucharystycznej. Nowennę do św. Anny rozpoczniemy 19 lipca. Zapraszamy wszystkich parafian a przede wszystkim członków Bractwa św. Anny do licznego udziału w nabożeństwie, aby w ten sposób lepiej przygotować się do uroczystości odpustowej.
  5. W tym miesiącu, w dzwonnicy można oglądać malarstwo Mieczysławy Łazorek – artystki z Kazimierza nad Wisłą. Zapraszamy.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
    • w poniedziałek, 15 lipca, wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła,
    • we wtorek, 16 lipca, wspomnienie Najśw. Maryi Panny z góry Karmel.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.