Komunikaty duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 9 sierpnia 2020 rok

1. Nabożeństwo różańcowe w intencji pielgrzymów zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Nabożeństwo fatimskie wraz z procesją wokół kościoła zostanie odprawione w czwartek, 13 sierpnia br,, po Mszy św. o godz.18.00.

3. W sobotę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z uroczystości zostaną odprawione o godz.: 7.00., 8.30., 10.00., 11.30., 13.00. i 18.00. Na każdej Mszy św. po komunii świętej poświęcimy kwiaty i owoce z naszych pól, działek i ogrodów.

4. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

• w poniedziałek, 10 sierpnia, święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
  • we wtorek, 11 sierpnia, wspomnienie św. Klary, dziewicy,
  • w piątek, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika,
  • w sobotę, 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP .
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.