Komunikaty duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykła – 11 sierpnia 2019 rok

1. Nabożeństwo różańcowe w intencji pielgrzymów zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00.

3. Nabożeństwo fatimskie zostanie odprawione we wtorek, 13 sierpnia br., po  Mszy św. o godz. 17.00. Połączymy je z naszą modlitwą różańcową w intencji pielgrzymów. Po Mszy św. o godz. 18.00. odbędzie się procesja dookoła kościoła z figurą MB Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W czwartek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z uroczystości zostaną odprawione o godz.: 7.00., 8.30., 10.00., 11.30., 13.00. i 18.00. Na każdej Mszy św. po komunii świętej poświęcimy kwiaty i owoce z naszych pól, działek i ogrodów.

5. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w środę, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika,

– w czwartek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP,

– w sobotę, 17 sierpnia, wspomnienie św. Jacka, kapłana.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.