Komunikaty duszpasterskie – XIII Niedziela zwykła – 26 czerwca 2022 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Msza św. w języku łacińskim, ze śpiewem gregoriańskim zostanie odprawiona o godz. 20.00.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca i I sobota miesiąca.

W piątek, 1 lipca br., Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 12.00. Z sakramentu pokuty i pojednania można będzie skorzystać od godz. 16.00. O godz. 18.00.  zostanie odprawiana  Msza św. z intencją wynagradzającą Bożemu Sercu. Po Mszy zostanie odprawione Nabożeństwo Pierwszopiątkowe, prowadzone przez wspólnotę  Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej  modlitwy. Nabożeństwo Wynagradzające Bożemu Sercu odprawiane jest cyklicznie, w każdy pierwszy piątek miesiąca.

W pierwszą sobotę miesiąca, 2 lipca br., o godz. 7.00., zostanie odprawiona Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP. Po  Mszy zostanie odprawione nabożeństwo Pierwszosobotnie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Daninę św. Piotra. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej i facebooku.

5. Z piątku, 1 lipca na sobotę, 2 lipca br. w naszej parafii, odbędzie się kolejna Nocna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w intencji „Zatrzymania aborcji”. Adoracja rozpocznie się o godz. 19.30, a zakończy o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy parafian do modlitwy, w dogodnej dla siebie porze. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii i fb

6. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

• we wtorek, 28 czerwca, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
  • w środę, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła,
  • w czwartek 30 czerwca, wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.