Komunikaty duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 rok

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Do czwartku włącznie obchodzimy dawną oktawę Bożego Ciała, z procesją Eucharystyczną wokół kościoła po Mszy św. o godz. 17.00.

3. Msza św. w intencji Bractwa Adoracyjnego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy członków oraz wszystkie osoby zainteresowane kultem Eucharystii.

4. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

• w piątek, 19 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu, zgodnie z przepisem kan. 1251 KPK nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne,
  • w sobotę, 20 czerwca, wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.