Komunikaty duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 13 czerwca 2021 rok

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13.00. dokonamy Aktu poświęcenia naszej parafii Najświętszemu Sercu Jezusa.

3. Po Mszy św. o godz. 18.00. odprawimy nabożeństwo fatimskie wraz z procesją wokół kościoła, z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. W zeszłą niedzielę do puszek zebraliśmy 1870 PLN na Świątynię Opatrzności Bożej. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.

5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

• w poniedziałek, 14 czerwca, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika,
  • w czwartek, 17 czerwca, wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.