Komunikaty duszpasterskie – VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 roku

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego zostanie odprawiona o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Zachęcamy do przekazania 1 % podatku na rzecz naszej fundacji. Szczegółową informację można znaleźć na ulotkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.

W piątek, 1 marca, Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz. 12.00. Z sakramentu pokuty i pojednania można będzie skorzystać: rano i od godz. 16.00. Pragniemy również odwiedzić chorych i osoby w podeszłym wieku. Imiona i nazwiska oraz adresy osób pragnących skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjąć Najświętszy Sakrament prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

W sobotę, 2 marca, Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 7.00., a po niej nabożeństwo różańcowe.

4. Na przełomie roku, od grudnia do lutego, z wizytą duszpasterską planowaliśmy odwiedzić 1384 rodziny, z czego przyjęło nas 660 rodzin, co stanowi 48%. Ofiary złożone przy okazji kolędy przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z renowacją Drogi Krzyżowej. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.