Komunikaty duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – 17 lutego 2019 roku

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po nieszporach modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej odbędzie się w środę, 20 lutego br., po Msz św. o godz. 18.00.

3. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2018 roku, zostanie odprawiona w piątek, 22 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić.

4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz fundacji parafialnej „Fundacja Ecclesia Villanovensis” – numer KRS: 0000331641. W zeszłym roku na konto Fundacji z tego tytułu wpłynęło 17698,23 PLN. Wszystkim, którzy przekazali 1% podatku składamy serdeczne Bóg zapłać. Przypominamy, że nasza Fundacja poza działalnością charytatywną zajmuje się utrzymaniem zabytkowych obiektów znajdujących się na terenie naszej parafii.

5. Zapraszamy po raz kolejny na kiermasz owoców, soków i przetworów owocowych. Kiermasz odbędzie się przed dzwonnicą w godzinach od 08.00. do 14.00.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w piątek, 22 lutego, święto katedry św. Piotra,

– w sobotę, 23 lutego, wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.