Komunikaty duszpasterskie – VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020 rok

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiane jest w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Zachęcamy do codziennej modlitwy przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii. Mieszkańców Wilanowa, w sposób szczególny zachęcamy do modlitwy przy krzyżach znajdujących się przy skrzyżowaniu ulic: Wiertniczej i Obornickiej codziennie o godz. 19.00. Przypominamy o zachowaniu zasad obowiązujących w czasie epidemii.

3. Według nowego rozporządzenia od jutra, w naszym kościele jednocześnie będzie mogło przebywać 60 osób, z czego w nawie głównej 27; w nawach bocznych po 6; w kaplicy św. Anny 8; w kaplicy NM Panny 12; w przedsionku 1.

4. W poniedziałek, 18 maja br., przypada setna rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Z tej okazji, po Mszy św. o godz. 18.00, na terenie przy kościele zostanie posadzony dąb, upamiętniający to wydarzenie.

5. W piątek, 22 maja rozpoczynamy nowennę do Ducha św. Zakończenie nowenny w sobotę, 30 maja br.

6. Zapraszamy do odwiedzania dzwonnicy, w której prezentujemy wystawę malarstwa p. Marty Piekut.