Komunikaty duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 roku

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiane jest w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Dziś na Mszach św. o godz. 11.00. i 13.00. dzieci z naszej parafii oraz ze szkół znajdujących się na terenie parafii przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

Kolejna grupa przystąpi do Pierwszej Komunii w sobotę 25 maja na Mszy św. o godz. 12.00.

W niedzielę 26 maja na Mszy św. o godz. 13.00., dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii będą obchodziły rocznicę pełnego udziału w Eucharystii.

3. W środę, 22 maja o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Biedronki.

4. Zachęcamy do codziennej modlitwy przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii:

– przy krzyżu u zbiegu ulic Obornickiej i Wiertniczej w poniedziałki, środy i piątki o godz.17:00

– przy krzyżu u zbiegu ulic Biedronki i Łuczniczej we wtorki i czwartki o godz. 17:00

– przy kapliczce Matki Bożej przy Rondzie Vogla – codziennie o godz. 18.00

5. W sobotę 25 maja br., na Mszy św. o godz. 18.00., młodzież z naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania. Mszy św. będzie przewodniczył Jego Ekscelencja Ks. Biskup Rafał Markowski.

6. W piątek, 24 maja br. obchodzić będziemy wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki wiernych.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.