Komunikaty duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 10 maja 2020 rok

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiane jest w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Zachęcamy do codziennej modlitwy przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii. Mieszkańców Wilanowa, w sposób szczególny zachęcamy do modlitwy przy krzyżach znajdujących się przy skrzyżowaniu ulic: Wiertniczej i Obornickiej. Przypominamy o zachowaniu zasad obowiązujących w czasie epidemii.

3. Od maja do października, 13 dnia każdego miesiąca, w naszym kościele celebrowana jest Msza św., a po niej nabożeństwo fatimskie. Zapraszamy do udziału w modlitwie w środę, 13 maja o godz. 18.00.

4. Po nabożeństwie osoby, które 13 maja 2016 r., ofiarowały się Jezusowi Chrystusowi przez Ręce Maryi, wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort, odnowią Akt Ofiarowania.

5. Członków i sympatyków Bractwa Adoracyjnego zapraszamy na Mszę świętą w najbliższy czwartek, 14 maja br., o godz. 17.00.

6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
– w czwartek, 14 maja, święto św. Macieja, apostoła,
– w sobotę, 16 maja, uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.