Komunikaty duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24 maja 2020 rok

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Zachęcamy do modlitwy przy krzyżach i kapliczkach na terenie parafii.

2. Trwa Nowenna do Ducha Świętego, którą zakończymy w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz z Księdzem Tomaszem zaprasza na Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 30 maja br. Czuwanie rozpoczniemy, o godz. 21.00 Mszą Świętą, zakończymy około północy.

3. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

4. W bieżącym tygodniu przypadają następujące uroczystości liturgiczne:

• we wtorek, 26 maja, wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana,
  • w piątek, 29 maja, wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej, dziewicy.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

5. Zapraszamy do odwiedzania dzwonnicy, w której prezentujemy wystawę malarstwa p. Marty Piekut.