Komunikaty duszpasterskie – Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2022 r.

1. Jutro, Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

2. Tradycyjnie w naszym kościele, w ostatnim dniu roku, sprawowana jest Msza św. za zmarłych z naszej parafii, jak również wszystkich pochowanych na naszym cmentarzu w ostatnim roku. W tym roku Mszę św. za naszych zmarłych sprawować będziemy w sobotę, 31 grudnia o godz. 18.00. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.

3. Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

4. W sobotę, 31 grudnia nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.

5. W niedzielę, 1 stycznia, Msze św. będą sprawowane o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00. i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. i 20.00

6. Ze względu na rozpoczynający się czas świąt Bożego Narodzenia, wizyta duszpasterska będzie kontynuowana od 2 stycznia 2023 r. Program wizyty duszpasterskiej został umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

7. Wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na „Koncert kolęd i pastorałek u św. Anny” w wykonaniu naszego chóru „Sanctae Annae” oraz Cameraty Wilanowskiej pod dyrekcją pani Natalii Knyziak. Koncert odbędzie się w naszym kościele w niedzielę, 8 stycznia o godz.19.00.

8. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom i gościom, którzy w czasie Adwentu i świąt Bożego Narodzenia korzystali z posługi duszpasterskiej w naszym kościele, za udział roratach i sakramencie pojednania. Szczególne podziękowania kierujemy do s. Jakubiny, p. Marii Zmyi, p. Stanisława Podgórskiego, p. Daniela Pyrki, p. Stanisława Gawrysia, p. Jana Zygańskiego, państwa Rawskich, p. Hanny Czajkowskiej, którzy w tym roku przygotowali szopkę betlejemską w naszej świątyni.

9. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

• w poniedziałek, 26 grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika,
  • we wtorek, 27 grudnia, święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty,
  • w środę, 28 grudnia, święto św. młodzianków męczenników, w piątek, 30 grudnia, święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Wszystkim, obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.