Komunikaty duszpasterskie – Święto Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2023 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Dzisiaj Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym poprowadzi kolejne Warsztaty Rodzinne zatytułowane „Cuda, cuda ogłaszają”. Każdy kto przybędzie na to spotkanie będzie mógł wyruszyć z nami w niepowtarzalną, teatralno-muzyczną podróż do Betlejem. Zapraszamy całe rodziny, a dzieci gorąco zachęcamy do udziału w warsztatach. Zbiórka o godz.12.30. pod dzwonnicą. Warsztaty odbędą się w Kanonii.

3. Spotkanie opłatkowe członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00., w Wieczerniku.

4. Wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na „Koncert kolęd i pastorałek „u św. Anny” w wykonaniu naszego chóru „Sanctae Annae” oraz Cameraty Wilanowskiej pod dyrekcją pani Natalii Knyziak. Koncert odbędzie się w naszym kościele o godz.19.00.

5. Koła Żywego Różańca zapraszają na codzienną modlitwę różańcową w intencji o pokój na świecie. Modlitwę w kościele prowadzą poszczególne grupy parafialne: w poniedziałek o godz. 16.30., we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.30., w piątek o godzinie 12.30., w sobotę o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 14.00.

6. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

• poniedziałek 9 stycznia: ul. Wiertnicza (strona nieparzysta)
  • wtorek 10 stycznia: ul. Wiertnicza (strona parzysta), ul. Ostra, ul. Chorągwi Pancernej 4A – 38 (numery parzyste)
  • środa 11 stycznia: ul. Chorągwi Pancernej 40-88 (numery parzyste), ul. Chorągwi Pancernej 3-39 (numery nieparzyste)
  • czwartek 12 stycznia: ul. Chorągwi Pancernej 47-85 (numery nieparzyste, ul. Petyhorska, ul. Husarii 2-16A (numery parzyste)
  • piątek 13 stycznia -wizyty u osób chorych z racji I piątku miesiąca (za Święto Objawienia Pańskiego)
  • sobota 14 stycznia: ul. Husarii 16B-80 (numery parzyste), ul. Husarii (strona nieparzysta), ul. Rotmistrzowska (strona nieparzysta)

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17.00., a w sobotę o godz. 15.00. Ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczone są na bieżące remonty.