Komunikaty duszpasterskie Niedziela Miłosierdzia Bożego – 08 kwietnia 2018 roku

1. Dziś, w 2. Niedzielę Wielkanocną, wychwalamy Boga za Jego bezgraniczne Miłosierdzie, objawione w Tajemnicy Paschalnej Chrystusa. Koronkę do Miłosierdzia Bożego odprawimy o godz. 15.00., w Godzinę Miłosierdzia a nie jak zwykle o godz. 17.00. Dziś nie będzie nabożeństwa o godz. 17.00. Po nabożeństwie o godz. 15.00. modlić się będziemy za zmarłych z naszych rodzin. Pragniemy przypomnieć, że w każdy czwartek po Mszy św. o godz. 17.00. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencji kapłanów pochodzących z naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Członkowie Kół Żywego Różańca w ramach comiesięcznego spotkania formacyjnego uczestniczą w nabożeństwie o godz. 15.00. Nie będzie spotkania o godz. 16.00.
  3. Dziękujemy s. Melanii, p. Krystynie Kruszewskiej, p. Marcie Piekut, p. Adamowi i Danucie Domaszczyńskim, p. Annie Saczuk, p. Marii Banaszkiewicz, p. Grzegorzowi Grądzielowi, p. Wilardowi Biemans, za przygotowanie w tym roku Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  4. Dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły fundusz ministrancki kupując w czasie świąt palmy wielkanocne i wodę święconą. W tym roku ministranci zebrali 9000 PLN. Dziękujemy Panu Markowi Szeibowi za ufundowanie nagród dla ministrantów i lektorów. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. W Wielki Piątek, na Grób Pański w Jerozolimie zebraliśmy 3394 PLN a w czasie zbiórki, w Poniedziałek Wielkanocny na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 2313 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.
  6. Zapraszamy na spotkania formacyjne grupy młodzieżowej. Spotkania adresowane są dla licealistów, studentów i młodzieży pracującej i odbywają się w środy o godz.19.00.w dzwonnicy.
  7. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Kamil Konrad Paszko, kawaler z parafii pw. Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie i Agata Małgorzata Kołodziejczyk, panna z parafii tutejszej, – zapowiedź II.

Tomasz-Franciszek Misiak, kawaler z parafii tutejszej i Karolina Anna Rosłaniec, panna z parafii św. Huberta w Zalesiu Górnym. – zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.