Komunikaty duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019 roku

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się o godz. 11.00.

3. Zapraszamy na Jasełka z udziałem dzieci z naszej parafii, które odbędą się w po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.00, w Kolegiacie.

5. W dzwonnicy prezentowane są prace artystyczne i rękodzieło wilanowskich artystów. Zapraszamy do odwiedzania dzwonnicy i oglądania wystawy, która będzie czynna do końca lutego.

6. Msza św. w intencji członków i sympatyków Bractwa Adoracyjnego zostanie odprawiona w czwartek, 17 stycznia br., o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie członków. Zapraszamy osoby zainteresowane działalnością Bractwa.

7. W dniu dzisiejszym o godz. 19.00 odbędzie się koncert kolędowy w wykonaniu kwartetu smyczkowego „Amok”. Zapraszamy do wspólnego kolędowania. Po koncercie będzie możliwość nabycia płyty zespołu. Wstęp wolny.

8. W zeszłą niedzielę, na tacę przeznaczoną na misje zebraliśmy 10865 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdecznie Bóg zapłać.

9. W przyszłą niedzielę, 20 stycznia, zapraszamy po raz kolejny na kiermasz owoców, soków i przetworów owocowych. Kiermasz odbędzie się przed dzwonnicą w godzinach od 08.00. do 14.00.

10. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

poniedziałek 14 stycznia ul. Syta 137-177T (numery nieparzyste) i 172-178 (numery parzyste)

wtorek 15 stycznia ul. Stya 179A-179W

środa 16 stycznia ul. Syta 181-181D ul. Nad Wilanówką

czwartek 17 stycznia ul. Hektarowa ul. Ruczaj (numery nieparzyste)

piątek 18 stycznia ul. Ruczaj (numery parzyste) ul. Vogla (numery parzyste) i nr 17

sobota 19 stycznia ul. Vogla 23-41 (numery nieparzyste) ul. Europejska 5-41 (numery nieparzyste) i 2-18D (numery parzyste)

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17.00. Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać.