Komunikaty duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 roku

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia zostanie odprawiona o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  2. Pierwsza Komunia święta dzieci z naszej parafii i ze szkół prywatnych, znajdujących się na terenie naszej parafii, odbędzie się w następujących terminach: grupa I, II i III w soboty 5, 12 i 19 maja o godz. 13.00. oraz w niedziele: 13 maja grupa IV na Mszy św. o godz. 11.00., 20 maja grupa V na Mszy św. o godz. 11.00. a grupa VI na Mszy św. o godz. 13.00.
  3. Zapraszamy licealistów, studentów i młodzież pracującą na spotkania formacyjne grupy młodzieżowej. Spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 19.00. w dzwonnicy.
  4. Wszystkich zainteresowanych rozważaniem Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina 28.04.godz.19.00.do dzwonnicy.
  5. Kończy się okres rozliczania podatku PIT. Zachęcamy po raz kolejny do przekazania 1% na naszą fundację. Wszystkie informacje oraz program do rozliczenia podatku PIT można znaleźć na stronie parafii i fundacji.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:
    • – w poniedziałek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika,
    • w środę, 25 kwietnia, święto św. Marka, ewangelisty. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
  7. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Sebastian Krzysztof Trzewik, kawaler z parafii Opatrzności Bożej w Warszawie Wilanowie

i Agata Weronika Kruszyńska, panna z parafii Opatrzności Bożej w Warszawie Wilanowie – zapowiedź II.

Maciej Dariusz Czajkowski, kawaler z parafii pw. św. Tomasza w Warszawie

Anna Gromadowska, panna z parafii tutejszej – zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.