Komunikaty duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 roku

1. Nabożeństwo Uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W dniu 24 grudnia, Msza św. w naszym kościele będzie odprawiona tylko o godz. 7.00 rano. Wszystkich parafian zapraszamy na Pasterkę o północy. Oprawę muzyczną podczas pasterki zapewni nasz chór parafialny „Sanctae Annae” wraz instrumentalistami na stałe współpracującymi z naszą parafią. Opiekę artystyczną objęli Państwo Natalia i Leszek Knyziakowie. Zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu w Wigilię i prosimy o urządzenie tradycyjnej wieczerzy wigilijnej.

3. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, 25 grudnia, Msze św. sprawowane będą w następujących godzinach: 8.30., 10.00., 11.30., 13.00., 18.00. W pierwszy dzień świat nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. i 20.00. W drugi dzień świąt, 26 grudnia, Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00., 8.30., 10.00., 11.30., 13.00. i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.

4. Tradycyjnie w naszym kościele, w ostatnim dniu roku, sprawowana jest Msza św. za zmarłych z naszej parafii, jak również wszystkich pochowanych na naszym cmentarzu w ostatnim roku. W tym roku Mszę św. za naszych zmarłych sprawować będziemy w poniedziałek, 31 grudnia o godz. 18.00. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.

5. Wraz z Centrum Kultury Wilanów zapraszamy na Koncert orkiestry Alter Akcja, który zaprezentuje kompozycję Arcangelo Corellego “Concerto Grosso na Boże Narodzenie” oraz kolędy we własnych aranżacjach, jednakże zachęcających do wspólnego śpiewania. Koncert odbędzie się w naszym kościele w niedzielę, 30 grudnia o godz.19.00.

6. Opłatki i sianko na stół wigilijny można nabyć w zakrystii.

7. Taca z pasterki przeznaczona będzie na Dom Samotnej Matki.

8. W styczniu i lutym, w dzwonnicy, planujemy zorganizować wystawę prac artystycznych i rękodzieła naszych parafian. Wszystkich chętnych do udziału w wystawie prosimy o zapisywanie się w dzwonnicy do 23 grudnia br.