KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2016 r.

• Z racji przypadającej dziś I niedzieli stycznia nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz. 17.00, a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.
  • W poniedziałek, 4 stycznia br., o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. wotywna o Duchu Świętym.
  • W środę, 6 stycznia br., przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 17.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00. W czasie każdej Mszy pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą oznaczamy drzwi naszych mieszkań i domów. Taca z uroczystości przeznaczona jest na misje.
  • W tym tygodniu, 7 stycznia br., przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie zostanie odprawiona o godz. 17.00, a po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu, w sposób szczególny, modlimy się o powołania kapłańskie.
  • Młodzież i rodziny zainteresowane przyjęciem pielgrzymów w ramach Światowych Dni Młodzieży zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek, 5 stycznia o godz.18.30 do kościoła.
  • Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy ulicy:

– poniedziałek, 4 stycznia – ul. Królewicza Jakuba 6-74A (numery parzyste),
    ul. Królewicza Jakuba 76-88 (numery parzyste);
    – wtorek, 5 stycznia – ul. Rumiana 2-70 (numery parzyste);
    – środa, 6 stycznia – TRZECH KRÓLI
    – czwartek, 7 stycznia – ul. Rumiana 72-124 (numery parzyste) i 1A-21A (numery nieparzyste);
    – piątek, 8 stycznia – ul. Rumiana 23-111 (numery nieparzyste);
    – sobota, 9 stycznia – ul. Obornicka 2-38 (numery parzyste) i 1-29 (numery nieparzyste).

Wizytę duszpasterską w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 16.00, a w soboty o godz. 14.00. Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać.