Komunikaty duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 05 stycznia 2020 rok

1. Z racji przypadającej dziś I niedzieli stycznia nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz. 17.00., a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W poniedziałek, 6 stycznia br., przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą o godz.: 7.00., 8.30., 10.00., 11.30., 13.00. i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00. W czasie każdej Mszy pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą oznaczamy drzwi naszych mieszkań i domów. Taca z uroczystości przeznaczona jest na misje.

3. We wtorek, 7 stycznia br., o godz. 17.30. zostanie odprawione nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci, które odeszły od Boga i Kościoła a o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodziców modlących się za swoje dzieci.

4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia o godz. 11.00. w kościele.

5. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się w następną niedzielę, 12 stycznia o godz. 16.00, w Kanonii

6. Zapraszamy na Jasełka przygotowane przez dzieci z naszej parafii, które odbędą się w niedzielę, 19 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.

7. W Uroczystość Objawienia Pańskiego kredę i kadzidło będą rozprowadzać ministranci po każdej Mszy św. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na fundusz ministrancki.

8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

poniedziałek  6 stycznia  TRZECH KRÓLI
wtorek 7 stycznia ul. Marconich 5-9 (numery nieparzyste)
ul. Wiktorii Wiedeńskiej 1-3 (numery
nieparzyste)
środa 8 stycznia ul. Wiktorii Wiedeńskiej 5-9 (numery
nieparzyste) i  2-4 (numery parzyste)
czwartek 9 stycznia ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A
piątek 10 stycznia ul. Wiktorii Wiedeńskiej 11-15
(numery nieparzyste) i 6-8 (numery parzyste)
ul. Kosiarzy (numery parzyste)
sobota 11 stycznia ul. Kosiarzy (numery nieparzyste)
ul. Obornicka 1-19 (numery nieparzyste)

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17.00., w sobotę, o godz. 15.00. Ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczone są na odwodnienie kościoła.