KOMUNIKATY DUSZPASTERSKIE Boże Narodzenie – 25 grudnia 2016 r.

• Jutro, Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 20.00.
  • Tradycyjnie w naszym kościele, w ostatnim dniu roku, sprawowana jest Msza św. za zmarłych z naszej parafii, jak również wszystkich pochowanych na naszym cmentarzu w ostatnim roku. W tym roku Mszę św. za naszych zmarłych sprawować będziemy w czwartek, 31 grudnia o godz. 18.00. Zgłoszenia przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  • Taca z drugiego dnia świąt przeznaczona będzie na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  • W niedzielę, 1 stycznia, Msze św. będą sprawowane o godz. 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00 i 20.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.
  • W niedzielę, 1 stycznia, po Mszy św. o godz. 18.00 Bractwo Adoracyjne działające przy naszej parafii zaprasza na wspólną adorację Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie inaugurującą Nowy 2017 Rok. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Ze względu na rozpoczynający się czas świąt Bożego Narodzenia, wizyta duszpasterska będzie kontynuowana od 2 stycznia 2017 r. Program wizyty duszpasterskiej został umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.
  • Zapraszamy na Jasełka z udziałem dzieci naszej parafii, które odbędą się w Niedzielę Chrztu Pańskiego 8 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30.
  • Serdecznie zapraszamy do naszej galerii, gdzie można oglądać wystawę ikon.
  • W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w poniedziałek, 26 grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika;

– we wtorek, 27 grudnia, święto św. Jana, Apostoła i ewangelisty;

– w środę, 28 grudnia, święto świętych młodzianków męczenników;

– w piątek, 30 grudnia, święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.