Ankieta Synodu o Synodalności do pobrania lub wypełnienia on-line.

W Kościele powszechnym rozpoczął się Synod dotyczący struktury synodalnej Kościoła. Ojciec Święty Franciszek poprosił cały Kościół, aby podjął drogę wsłuchania się w głos wszystkich wierzących. Każdy z nas jest zaproszony do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu.

W naszej parafii pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 19 stycznia br. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 18.00. Następnie będzie czas na adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00, a po niej spotkanie w kościele.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i rzetelne jej wypełnienie. Ankiety są dostępne na stolikach przy wejściu do kościoła, ale można je pobrać również z naszej internetowej strony parafialnej. Poszczególne kroki realizacji ankiety są podane w Vademecum.

Synodalną ankietę :

• można wypełnić on-line tutaj
  • można wypełnić indywidualnie lub we wspólnocie.

Bardzo prosimy o liczne włączenie się w dzieło Synodalne.