01. – 04.04.2020 r. Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży on-line

Od środy 1 kwietnia do soboty 4 kwietnia z kościoła bł. Władysława z Gielniowa będziemy transmitować  rekolekcje wielkopostne dla młodzieży.

Przez cztery dni księża rekolekcjoniści “opowiedzą o Bogu, który chce szczęścia każdego z nas, o sposobach wytrwania przy Jezusie i w końcu o tym, jak to się ma do codzienności”. – Przeżywamy niecodzienny, ale wyjątkowy Wielki Post, dlatego zapraszamy młodych na internetowe rekolekcje. Bądźmy razem w tym czasie – dodaje ks. Falkowski.

Codziennie o godz. 20:00 nauka rekolekcyjna, a w sobotę również różaniec i adoracja.

W środę konferencję wygłosi ks. Daniel Szafarz, w czwartek ks. Kamil Falkowski, w piątek ks. Marcin Żurek, a w sobotę ks. Karol Oparcik.

Katechezy będą transmitowane z kościoła bł. Władysława z Gielniowa. Linki do transmisji:

• środa, 1 kwietnia