Komunikaty duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – Narodzenie św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca 2018 roku

1. Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca i po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.00 odbędzie się procesja eucharystyczna. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Zapraszamy na spotkanie z cyklu LECTIO DIVINA w sobotę, 30 czerwca o godz. 19.00 w Dzwonnicy.

3. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w czwartek, 28 czerwca, wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,

– w piątek, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

4. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Michał Jan Bastian, kawaler z parafii tutejszej

Marta Jesionek, panna z parafii św. Piotra i Pawła w Dębe Wielkim

– zapowiedź I.

Wojciech Bogusław Nowisz, kawaler z parafii tutejszej

Agata Anna Cielepak, panna z parafii Opatrzności Bożej w Wilanowie

– zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.