Komunikaty duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 15 maja 2022 r.

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiane jest w naszym kościele codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2. Rozpoczynamy również nabożeństwa majowe w różnych częściach naszej parafii. We wtorek, 17 maja o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo majowe przy kapliczce na rondzie Vogla. Zachęcamy do codziennej modlitwy przy kapliczkach i krzyżach na terenie naszej parafii. Mieszkańców Wilanowa. W sposób szczególny zachęcamy do modlitwy przy krzyżach znajdujących się przy skrzyżowaniu ulic: Wiertniczej i Obornickiej, codziennie o godz. 18.45.

3. Msza św. w intencji Bractwa Adoracyjnego zostanie odprawiona w czwartek, 19 maja br., o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. Koła Żywego Różańca zapraszają na codzienna modlitwę różańcową w intencji: O duchowe odrodzenie Narodu Polskiego przez Niepokalane Serce Maryi. Modlitwę w kościele prowadzą poszczególne grupy parafialne od poniedziałku do piątku o godz. 16.30., w sobotę o godz. 11.30., a w niedzielę o godz. 14.00.

5. Zapraszamy na Msze św. odprawiane w języku łaciński ze śpiewem gregoriańskim. Będą one odprawiane w każdą czwartą niedzielę miesiąca, o godz.20.00. Najbliższa Msza będzie odprawiona w następną niedzielę.

6. W następną niedzielę, 22 maja br. o godz. 11.00. i o godz. 13.00. kolejne grupy dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii św.

7. Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca serdecznie zaprasza na wieczór uwielbienia w czwartek,  19 maja o godz. 21.00.  W czasie modlitwy będzie nam towarzyszył zespół muzyczny.

8. W tym tygodniu w poniedziałek, 16 maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika,

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

9. Na tacę z poprzedniej niedzieli, przeznaczoną na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie zebraliśmy 7260 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.