Komunikaty duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 rok

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawiane jest w każdy piątek Wielkiego Postu w następujących godzinach: o 12.30. – dla dorosłych, o 16.30. – dla dzieci oraz o 18.30. – dla dorosłych, młodzieży, studentów i młodzieży pracującej.

3. Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, 21 marca br. W poniedziałek 22 i wtorek 23 marca druga Msza św. wieczorna będzie odprawiana o godz. 19.00., a nie jak zwykle o godz. 18.00. Rekolekcje będą transmitowane on-line przez naszą stronę internetową. Nauki rekolekcyjne będzie można odtwarzać do Wielkiej Środy włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. dr Maciej Raczyński-Rożek. Serdecznie zapraszamy.

4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz fundacji parafilnej „Fundacja Ecclesia Villanovensis”. Darmowy program do rozliczania podatku jest dostępny na stronie internetowej parafii.

5. Bractwo Adoracyjne zaprasza do modlitwy w Kaplicy św. Anny podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja w ciszy odbywa się w środy w godz. 7.30.-21.00., w czwartki w godz. 7.30.- 24.00., i w piątki w godz. 7.30.-18.30.

6. Msza święta w intencji członków Bractwa Adoracyjnego i osób uczestniczących w Adoracji Najświętszego Sakramentu zostanie odprawiona w czwartek, 18 marca br. o godz. 18.00. W każdy czwartek w godz. 23.00.-24.00. przed Najświętszym Sakramentem można odprawić Godzinę Świętą. Zapraszamy.

7. Dziś członkowie Kół Żywego Różańca zbierają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.