Komunikaty duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019 roku

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Przed kościołem wolontariusze komitetu „Stop Pedofilii” zbierają podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie www.stoppedofilii.pl. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL.

3. W poniedziałek, 24 czerwca br., o godz. 18.30. zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na grilla. Centrum Kultury Wilanów zapewnia dobrą zabawę.

4. Miło nam poinformować, że nasz chór parafialny „Sanctae Annae” zaśpiewa podczas Mszy radiowej w Bazylice św. Krzyża w Warszawie. Msza św. będzie transmitowana w najbliższą niedzielę, 30 czerwca o godz. 9.00., w Programie 1 Polskiego Radia. Zapraszamy do duchowej łączności.

5. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

– w poniedziałek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,

– w piątek, 28 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu, zgodnie z przepisem kan. 1251 KPK nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.