Komunikaty duszpasterskie – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021 rok

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Zachęcamy do modlitwy przy krzyżach i kapliczkach na terenie parafii.

2. Nabożeństwa Majowe przy Krzyżach Morowych, na skrzyżowaniu Wiertniczej i Obornickiej, będą odprawiane codziennie o godz. 18.45.

3. Trwa Nowenna do Ducha Świętego, którą zakończymy w Wigilię Zesłania Ducha Świętego. Parafialna Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym wraz z Księdzem Tomaszem zaprasza na Czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę, 22 maja br. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 20.00. Mszą Świętą, a zakończymy o północy modlitwą wstawienniczą.

4. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.

5. W czwartek, 20 maja o godz. 18.00. zostanie odprawiona Msza św. w intencji Bractwa Adoracyjnego. Wszystkich członków Bractwa oraz osoby zainteresowane zapraszamy do wspólnej modlitwy.

6. W tym tygodniu, w poniedziałek, 17 maja, obchodzimy uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.