Komunikaty duszpasterskie – II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 rok

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po Nieszporach modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

3. Zapraszamy na Jasełka z udziałem dzieci z naszej parafii i chóru Sanctae Annae, które odbędą się dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30.

4. Od dzisiaj do końca lutego, prezentujemy w dzwonnicy obrazy pani Zofii Michalskiej. Zachęcamy do obejrzenia wystawy.

5. W czwartek, 23 stycznia br., przypada 7. rocznica śmierci Księdza Kardynała Józefa Glempa. Msza św. w intencji śp. Księdza Prymasa zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 7.00.

6. We czwartek 23 stycznia o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji Bractwa Adoracyjnego, a po niej spotkanie kolędowe dla członków Bractwa Adoracyjnego w dzwonnicy.

7. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2019 roku, zostanie odprawiona w niedzielę, 2 lutego o godz. 13.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić.

8. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

• we wtorek, 21stycznia, wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy,
  • w piątek, 24 stycznia, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła,
  • w sobotę, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

9. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

poniedziałek 20 stycznia ul. Chorągwi Pancernej 27-85 (nry nieparzyst.)
ul. Petyhorska,
ul. Husarii 3-21 (numery nieparzyste)
wtorek 21 stycznia ul. Husarii 25-39 (numery nieparzyste)
i 2-38 (numery parzyste)
środa 22 stycznia ul. Husarii 40-80 (numery parzyste)
i 41-75 (numery nieparzyste)
czwartek 23 stycznia ul. Rotmistrzowska 4-40 (numery parzyste)
i 1-39A (numery nieparzyste)
piątek 24 stycznia ul. Rotmistrzowska 41-43,
ul. Piechoty Łanowej 4-58 (numery parzyste)
sobota 25 stycznia ul. Piechoty Łanowej 3-55 (nry nieparzyste),
ul. Janczarów

Wizytę duszpasterską w dni powszednie rozpoczynamy o godz. 17.00., w soboty o godz. 15.00. Ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej przeznaczone są na odwodnienie kościoła.