Komunikaty duszpasterskie II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2018 r.

1. 1. Nabożeństwo różańcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30. odbędzie się nauka śpiewu dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

3. 3. W czwartek 18 stycznia rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia br. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

4. 4. W oczekiwaniu na peregrynację figury św. Michała Archanioła, do naszej parafii, pragniemy zaprosić dzieci i młodzież, do wzięcia udziału, w Konkursie o Aniołach. Przewidziane są nagrody za najlepsze prace. Szczegóły konkursu umieszczone są w dzisiejszych Klimatach oraz na stronie: www.parafiawilanow.pl. Rodziców prosimy o zachęcenie swoich dzieci do udziału w konkursie.

5. 5. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2017 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w czwartek 2 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić.

6. 6. Msze św. w dniu 2 lutego br., będą sprawowane o godz. 7.00., 12.00., 17.00. i 18.00.

7. 7. W uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia br., na tacę przeznaczoną na potrzeby misji zebraliśmy 4748 PLN. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. 8. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w czwartek, 19 stycznia, Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym

1. 9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Michał Piotr Dylkowski, kawaler z parafii tutejszej i Malwina Anna Kacperska, panna z parafii tutejszej. zapowiedź II.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.