Rekolekcje wielkopostne

Rekolekcje parafialne, które rozpoczniemy w niedzielę, 31 marca, będą trwały do środy 3 kwietnia br. W tych dniach druga Msza św. wieczorna w poniedziałek, wtorek i środę będzie odprawiana o godz. 19.00., a nie jak zwykle o godz. 18.00. Zmieniając godzinę wieczornej Mszy św. chcemy umożliwić udział w rekolekcjach osobom, które wracają później z pracy.

Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze szkół podstawowych przeprowadzone będą w dniach 1 – 3 kwietnia, dla uczniów gimnazjum i młodzieży licealnej w dniach 3 – 5 kwietnia br.

Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Brud.

Ks. Piotr Brud – prezbiter diecezji włocławskiej pochodzący z Konina (woj. wielkopolskie); magister teologii UMK w Toruniu; święcenia kapłańskie przyjął w 2013 roku z rąk J.E. ks. bpa Wiesława Alojzego Meringa; absolwent 5-letnich studiów magisterskich Instytutu Psychologii UKSW w Warszawie; psychoterapeuta pracujący w nurcie integracyjnym (studia podyplomowe: Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie);