III Niedziela Zwykła – 21 stycznia 2018 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione o godz. 17.00. Po Nieszporach modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. We wtorek, 23 stycznia br., przypada 5. rocznica śmierci Księdza Kardynała Józefa Glempa. Msza św. w intencji śp. Księdza Prymasa zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 17.00.
    3. Do czwartku, 25 stycznia br. trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy wszystkich do modlitwy w tej intencji.

4. W oczekiwaniu na peregrynację figury św. Michała Archanioła do naszej parafii, pragniemy zaprosić dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie o Aniołach. Przewidziane są nagrody za najlepsze prace. Szczegóły konkursu umieszczone są w dzisiejszych Klimatach oraz na stronie: parafiawilanow.pl. Rodziców prosimy o zachęcenie swoich dzieci do udziału w konkursie.

5. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele w 2017 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w piątek 2 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii parafialnej imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić.

6. Msze św. w dniu 2 lutego br., będą sprawowane o godz. 7.00., 12.00., 17.00. i 18.00.

7. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w środę, 24 stycznia, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła,

- w czwartek, 25 stycznia, święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła,

- w piątek, 26 stycznia, wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.