Święto Chrztu Pańskiego – 07 stycznia 2018 r.

1. Dziś, w Święto Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie zachowujemy wystrój świąteczny i śpiewamy kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przypada 2 lutego.

2. Zapraszamy na Jasełka z udziałem dzieci z naszej parafii, które odbędą się po Mszy św. o godz. 11.30.

3. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 15.00, w Kolegiacie.

4. Z racji przypadającej dziś I niedzieli miesiąca, nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione o godz.17.00, a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii i ich rodziców, obędzie się w następną niedzielę, o godz. 11.00, w kościele.

6. W imieniu Burmistrza Dzielnicy Wilanów, Pana Ludwika Rakowskiego zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Artystycznego Zespołu Wojska Polskiego, który odbędzie się dziś, w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 17.00.

7. Pragniemy gorąco podziękować wszystkim osobom, które współuczestniczą w tworzeniu biblioteczki w dzwonnicy, a szczególnie siostrom Pasjonistkom za dostarczanie książek o tematyce religijnej oraz pani Anni Saczuk za materiały do nauki języków obcych. Wszystkich zapraszamy do korzystania z zasobów biblioteczki.

8. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy następujących ulicach:

Poniedziałek, 8 stycznia, ul. Marconich 7-9 (numery nieparzyste), ul. Wiktorii Wiedeńskiej 1-5 (numery parzyste i nieparzyste)

Wtorek, 9 stycznia, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 6-9 (numery parzyste i nieparzyste)

Środa, 10 stycznia, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A

Czwartek, 11 stycznia, ul. Wiktorii Wiedeńskiej 11-15 (numery nieparzyste); ul. Lentza 5- 21 (numery nieparzyste) i numer 35 kl. I

Piątek, 12 stycznia, ul. Lentza 35 kl. II i 2B - 12 (numery parzyste)

Sobota, 13 stycznia, ul. Lentza 35 kl. III, 35A, ul. Kosiarzy (numery parzyste).

Wizytę duszpasterską rozpoczynamy o godz. 17.00. Za ofiary złożone podczas wizyty duszpasterskiej składamy serdeczne Bóg zapłać.