XIX Niedziela Zwykła – 13 sierpnia 2017 r.

1. Różaniec fatimski, ofiarowany również w intencji pielgrzymów, zostanie odprawiony o godz. 17.00. Po różańcu modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Centrum Kultury Wilanów i nasza parafia serdecznie zapraszają na „Koncerty letnie u św. Anny”. Najbliższy koncert odbędzie się we wtorek, 15 sierpnia o godz.19.00 w naszym kościele. Usłyszymy znane i nieznane aranżacje pieśni Ave Maria w wykonaniu Aleksandry Żakiewicz – sopran i Natalii Knyziak – organy. Wstęp wolny.

3. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

– w poniedziałek, 14 sierpnia, wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika;
    – we wtorek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. z uroczystości zostaną odprawione o godz.: 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. po komunii świętej poświęcimy kwiaty i owoce z naszych pól, działek i ogrodów;
    – w czwartek, 17 sierpnia, wspomnienie św. Jacka, kapłana.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego
    i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

4. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Rafał Adam Chałubek, kawaler z parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Częstochowie
    Magdalena Monika Czech, panna z parafii tutejszej
    – zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.