XI Niedziela Zwykła - 18 czerwca 2017 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. z okazji zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się dziś o godz. 11.30.

3. Do czwartku włącznie obchodzimy dawną oktawę Bożego Ciała, z procesją Eucharystyczną wokół kościoła po Mszy św. o godz. 17.00.

4. W sobotę, 24 czerwca br., o godz. 18.30 zostanie odprawione nabożeństwo czerwcowe przy krzyżu na Powsinku, przy jeziorku. Po nabożeństwie zapraszamy całe rodziny na grilla. Centrum Kultury Wilanów zapewni dobrą zabawę.

5. W tym tygodniu przypadają następujące uroczystości liturgiczne:

- w środę, 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
    - w piątek, 23 czerwca, uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu, zgodnie z przepisem kan. 1251 KPK nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne;
    - w sobotę, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego
    i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. W dniach od 19 do 21 czerwca br. przeprowadzimy zbiórkę makulatury, dochód z jej sprzedaży będzie przeznaczony na fundusz budowy studni w Sudanie. Makulaturę prosimy składać do podstawionego przy Kanonii kontenera.

7. Miło nam poinformować, iż nasz chór parafialny "Sanctae Annae" zaśpiewa podczas Mszy radiowej w Bazylice św. Krzyża w Warszawie. Msza św. będzie transmitowana w najbliższą niedzielę, 25 czerwca o godz. 9.00 w Programie Pierwszym Polskiego Radia. Zapraszamy do duchowej łączności.

8. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Mateusz Urbański, kawaler z parafii św. Jadwigi w Sałtykowie
    Kamila Monika Miszczuk, panna z parafii tutejszej
    - zapowiedź I;

Paweł Marek Kozłowski, kawaler z parafii tutejszej
    Joanna Ewa Skotarska, panna z parafii tutejszej
    - zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.