V Niedziela Wielkanocy – 14 maja 2017 r.

1. Nabożeństwo majowe zostanie odprawione o godz. 17.00. Przypominamy, że w dni powszednie nabożeństwo majowe odprawiane jest po Mszy św. o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Zachęcamy również do modlitwy i śpiewu Litanii Loretańskiej przy krzyżach i kapliczkach.

2. W najbliższy wtorek, 16 maja, o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo majowe przy krzyżu na ul. Przyczółkowej, przy drodze na korty tenisowe.

3. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 i 13.00 III i IV grupa dzieci z naszej parafii i ze szkół prywatnych, znajdujących się na terenie naszej parafii, przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. W następną niedzielę, 21 maja Mszy św. o godz. 11.00 i 13.00 odbędzie się Komunia grupy V i VI.

4. W przyszłą niedzielę, 14 maja ze względu na Pierwsze Komunie nie będzie Mszy św. o godz. 11.30.

5. W ubiegłą niedzielę, na tacę przeznaczoną na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie zebraliśmy 8806 PLN. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. 20 maja zapraszamy na spotkanie z cyklu Lectio Divina do dzwonnicy na godz. 19.00.

7. W tym tygodniu, we wtorek 16 maja przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego
    i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.