IV Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2017 r.

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali, zostanie odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszym kościele odprawiane jest w każdy piątek Wielkiego Postu w następujących godzinach: o 12.30 – dla dorosłych, o 16.30 – dla dzieci oraz o 18.30 – dla dorosłych, młodzieży, studentów i młodzieży pracującej.

3. Bractwo Adoracji Najświętszego Sakramentu przy naszej parafii zaprasza na adoracyjną Drogę Krzyżową przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy św. Anny w najbliższy piątek o godz. 19.30.

4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców odbędzie się w następną niedzielę, 2 kwietnia o godz. 11.00 w kościele.

5. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze szkół podstawowych, przeprowadzone będą w dniach 3–5 kwietnia, dla uczniów gimnazjum i młodzieży licealnej w dniach 5–7 kwietnia br. Rekolekcje parafialne rozpoczną się w niedzielę, 2 kwietnia i będą trwały do środy 5 kwietnia br.

6. Przed kościołem można nabyć wielkanocne świece Caritas. Pragniemy przypomnieć, że ze środków uzyskanych z rozprowadzana świec Caritas Archidiecezji Warszawskiej prowadzi działalność charytatywną, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom; organizując zajęcia w świetlicach środowiskowych i wyjazdy wakacyjne.

7. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty rękodzieła, które odbędą się w dzwonnicy, w sobotę 8 kwietnia od godz. 10.00 do 12.00. W ramach spotkania będzie można samodzielnie wykonać kolorową pisankę. Chętnych prosimy o zapisywanie się w dzwonnicy. Ilość uczestników jest ograniczona.

8. Zbiórka makulatury, z której dochód zostanie przekazany na budowę studni w Sudanie odbędzie się w dniach 3-6 kwietnia 2017r. Makulaturę prosimy wrzucać do podstawionego, niebieskiego kontenera przed wejściem do Kanonii.

9. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Paweł Jacek Lewandowski, kawaler z parafii pw. św. Tadeusza w Warszawie
    Ewelina Aleksandra Szobska, panna z parafii tutejszej
    - Zapowiedź II;

Łukasz Andrzej Koziej, kawaler z parafii tutejszej
    Katarzyna Skalka, panna z parafii tutejszej
    - Zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.