VII Niedziela Zwykła – 19 lutego 2017 r.

1. Nieszpory zostaną odprawione dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Jutro, w poniedziałek, 20 lutego po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczynamy 33-dniowe przygotowanie do uroczystego Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję wg św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Szczegóły w Klimatach św. Anny oraz na stronie internetowej parafii.

3. Zapraszamy do oglądania kolejnej wystawy parafialnej w dzwonnicy, w każdą niedzielę w godzinach otwarcia kawiarenki. Prezentacja potrwa do końca marca. Wszystkim artystom biorącym udział w wydarzeniu, serdecznie dziękujemy.

4. Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Archidiecezji Warszawskiej, ze wskazaniem naszej parafii. Szczegółową informację można znaleźć na plakacie w gablotce oraz na ulotkach wyłożonych na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5. W tym tygodniu przypadają następujące święta liturgiczne:

- w środę, 22 lutego, święto Katedry św. Piotra Apostoła;

- w czwartek, 23 lutego, wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

6. W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński zawrą:

Grzegorz Piotr Kalinowski, kawaler z parafii tutejszej
    Natalia Paprzycka, panna z parafii św. Aleksandra w Warszawie.
    - Zapowiedź I.

Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.